Hledej nápověda
Hledat
home >
  • »Bazar - Pneumatiky
  • »Bazar - Alu kola
  • »Bazar - Plechové disky

Ochrana osobních údajů

Společnost RTP group s.r.o. si Váži Vaší důvěry a chrání Vaše data před zneužitím

Souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů

 

Co od Vás potřebujeme

Společnost RTP group s.r.o. je Správcem osobních údajů, které nám vy jako zákazník poskytujete. Shromažďujeme o Vás jen základní osobní údaje, Zahrnují jméno, adresu, název firmy, doručovací adresa, telefon, IČO, DIČ a email.

 

Proč to potřebujeme

Potřebujeme znát Vaše základní osobní údaje, abychom Vám mohli poskytnout naše služby. Jedná se o splnění smlouvy se zákazníky z důvodu prodeje zboží, včetně doručení zboží a řešení práv z odpovědnosti za vady. Shromažďujeme pouze takové Vaše osobní údaje, které potřebujeme k poskytování těchto služeb

 

Jak s osobními údaji nakládáme

Veškeré námi zpracovávané osobní údaje zpracovávají naši pracovníci v České republice. K Vašim údajům nemá přístup žádná třetí strana s výjimkou případů, kdy k tomu je zákonný důvod.

Máme ve společnosti zavedenu politiku bezpečného nakládání s informacemi, která zahrnuje i bezpečné zpracování Vašich osobních údajů. Více informací o této politice poskytne osoba pověřená ochranou osobních údajů.

 

Jak dlouho osobní údaje držíme

Vaše osobní údaje zpracováváme po dobu trvání smluvního vztahu. Více informací k délce držení Vašich osobních údajů je možné nalézt na našem firemním webu v dokumentu Ochrana osobních údajů společnosti RTP group s.r.o.

 

Další využití

Chtěli bychom Vás pravidelně informovat o našich nových nabídkách služeb využitím Vašeho jména a e-mailové adresy. Z tohoto odebírání novinek se můžete kdykoliv odhlásit.

 

Jaká jsou Vaše práva?

Pokud si přejete získat podrobnější informace o tom, jakým způsobem zpracováváme vaše osobní údaje, nebo získat přístup ke svým osobním údajům, opravit, zablokovat nebo vymazat jakékoliv osobní údaje, které se týkají vaší osoby, odvolat svůj souhlas se zpracováním osobních údajů, odstranit vaši e-mailovou adresu z našich adresářů nebo pokud máte jakékoliv dotazy, připomínky či obavy ohledně našich postupů v oblasti ochrany osobních údajů, obraťte se, prosím, na nás:

Kontakt našeho zákaznického centra:

Pevná linka: +420 511 115 113

Email: info@czpneu.cz

Kontakt pro písemné sdělení: Nádražní 1377/7a, 697 01 Kyjov

Dále máte právo na stížnost na Nás, a to na Úřadu na ochranu osobních údajů (dále jen ÚOOÚ), který sídlí na adrese:

Pplk. Sochora 27 170 00 Praha 7

 
 
www.czpneu.cz, © 2022, tel.: +420 774 777 222, e-mail: info@CZpneu.cz